konsolidacja chwilówek

Mądre zarządzanie swoimi zobowiązaniami i wydatkami to ważna kwestia dla każdego z nas. Produkty bankowe takie jak kredyt konsolidacyjny pozwolą Ci uporządkować inne kredyty oraz pożyczki. To rozwiązanie, które poprawi i uprości Twoją sytuację finansową. Z pewnością warto wziąć pod uwagę każdą możliwość połączenia swoich obciążeń w jedno, bo takie podejście jest rozsądne i ma wiele zalet.

Jak wyjść z długów?

zadluzenie a pozyczenie pieniedzy, chwilowki onlineTemat jest bardzo trudny i skomplikowany ponieważ dużo zależy od różnych zobowiązań które posiadamy. Rodzajów zaległości jest dużo, mogą to być rachunki za prąd, czynsz za mieszkanie, opłaty za abonament telefoniczny a także niespłacone raty kredytów.

O ile w sytuacji należności za rachunki za usługi rozwiązaniem jest ich spłata, to w przypadku dużej ilości pożyczek czy zobowiązań finansowych dobrym rozwiązaniem może być ich konsolidacja. Dlaczego? Na czym to polega? Postaramy się wyjaśnić w kilku punktach.

Wspomnijmy, że firmy pożyczkowe oferują tzw. pożyczki dla zadłużonych, jednak sytuacji gdy posiadasz ich wiele Twoja zdolność kredytowa nie pozwoli na udzielenie kolejnej. Dlatego spłata bieżących trwających kredytów i chwilówek jest tutaj dobrym rozwiązaniem.

Banki oraz firmy pożyczkowe bardzo często mają w swojej ofercie tak zwane kredyty konsolidacyjne. To produkty finansowe, które umożliwiają Ci połączenie swoich wszystkich bieżących kredytów w jedno zobowiązanie i jedną stałą miesięczną ratę. Wygodne rozwiązanie szczególnie w sytuacji gdy posiadasz bardzo dużo różnych rat w różnych firmach.

Zalety konsolidacji zobowiązań

  • wszystkie aktywne zobowiązania które chcesz skonsolidować zostaną spłacone (to duża zaleta ponieważ ograniczysz tym samym ryzyko nieterminowych płatności w przyszłości oraz możliwość powstania zadłużenia)
  • pozostanie Ci jedna stała co miesięczna rata (to duża wygoda)
  • przy korzystaniu z kredytu konsolidacyjnego możesz dobrać „wolną gotówkę” czyli dodatkowe środki pieniężne na swoje aktualne potrzeby i je również skredytować (zostaną one doliczone do miesięcznej raty)
  • banki bardzo często oferują promocyjne oprocentowanie (jest ono niższe niż w przypadku wielu pożyczek pozabankowych, gdzie koszty szczególnie gdy zalegamy z płatnościami są zdecydowanie większe)

 

jedna rata kredytowa
Jedna rata kredytowa to wygodne rozwiązanie. Łatwiej możesz zarządzać swoim budżetem.

Konsolidacja chwilówek przez internet w banku

Podsumowując, scalenie zobowiązań w jeden kredyt może bardzo pomóc. To mądre rozwiązanie. Uporządkowanie budżetu, poprawi komfort życia, planowanie wydatków oraz da Ci lepszą kontrolę nad posiadanymi pieniędzmi. Tak jak wspomnieliśmy wyżej, dodatkowo możesz pożyczyć określoną kwotę która zostanie doliczona do raty kredytowej. Pieniądze te pozwolą Ci zrealizować bieżące wydatki, plany i potrzeby.

Poniżej chcemy przedstawić Ci oferty kredytów konsolidacyjnych, którymi również możesz spłacić chwilówki i pożyczki pozabankowe. To produkty finansowe oferowane przez banki. Zapoznaj się z możliwościami i złóż wniosek (najczęściej bank skontaktuje się z Tobą i przedstawi Ci szczegóły oferty). Jest to bardzo wygodne i proste.

„Dobra pożyczka czy kredyt konsolidacyjny możne w znacznym stopniu ułatwić nam życie. Dzięki scaleniu naszych zobowiązań zyskujemy nie tylko niższe koszty, ale także codzienną wygodę – nie trzeba pamiętać o wielu płatnościach, bo można spłacać tylko jedną ratę. To się opłaca!” – mówi nam Pani Anna, specjalistka finansowa z portalu finansowego PozyczkiDlaDluznikow.pl