pożyczka bez bik

Na początku wyjaśnijmy czym jest BIK. Jest to Biuro Identyfikacji Kredytowej, czyli instytucja która zajmuje się zbieraniem informacji o klientach oraz przede wszystkim ich aktualnych zobowiązaniach. Obecnie tak zwany raport BIK jest wykorzystywany przez wszystkie banki działające w Polsce. Stopniowo jest on również stosowany coraz częściej przez firmy pożyczkowe.

raport BIK - pożyczka bez biku
Dzięki raportowi instytucje finansowe otrzymują podstawowe dane, na podstawie których podejmowana jest decyzja kredytowa przy udzielaniu pożyczki. Statystycznie informacje o „Kowalskim” pozwalają na weryfikację czy reguluje on zobowiązania w terminie, czy posiada jakieś nieuregulowane zaległości oraz sumarycznie informację o tym jakie ma raty czy kredyty. Przekłada się to na możliwość podjęcia dobrej decyzji kredytowej.

Czy można otrzymać pożyczkę bez BIK?

Z pewnością, w przypadku Banków sytuacje jest bardzo ciężka. Właściwie gdy nasza historia w bik jest słaba – to praktycznie blokuje nam to otrzymanie kredytu bankowego. Jest to zabezpieczenie banków, przed udzieleniem / pożyczeniem pieniędzy osobie która będzie miała problem z ich terminowym zwrotem. Troszkę łagodniej wygląda sprawa w przypadku pożyczek dla osób zadłużonych, czyli takich dla których widnieje wpis w raporcie BIK. Na rynku działa jeszcze kilka firm pożyczkowych, które nie weryfikują tych informacji lub weryfikują je w sposób bardzo uproszczony. Dzięki temu można jeszcze otrzymać pożyczkę (oczywiście na niedużą kwotę) nawet w sytuacji wspomnianej już słabej zdolności kredytowe.

Gdzie szukać pożyczek bez sprawdzania zdolności?

Odsyłamy Państwa na naszą stronę główną portalu ->   zadluzeni.com.pl gdzie znajdą Państwo zestawienie aktualnych pożyczek online również bez BIK, dostępnych przez internet. Są to sprawdzone firmy. Warto więc spróbować zawnioskować o pieniądze właśnie w tych instytucjach. Polecamy złożyć wniosek w kilku firmach, tak by zwiększyć swoje szanse na otrzymanie pożyczki. Również firmy pozabankowe w różny sposób weryfikują swoich przyszłych klientów, dlatego składając kilka aplikacji można zwiększyć swoje szanse.

zadłużeni lista pożyczek dostępnych online

Pomocny może być ranking

Znalezienie takiej oferty która w pełni spełni nasze oczekiwania, czyli otrzymamy pożyczkę sprawnie oraz szybko. Nawet jeżeli nasza zdolność kredytowa nie jest najlepsze nie jest takie proste. Dlatego w tym miejscu odsyłamy Cię proponując Ranking Pożyczek, w którym przedstawiamy aktualne korzystne oferty, dostępne łatwo i szybko. Co najważniejsze, warto dobrze wybierać, bo dzięki temu unikniesz większych kosztów czy dodatkowych obciążeń finansowych dla Twojego portfela.