Pożyczki Ranking

Aktualne zestawienie Ranking Lista Pożyczek to propozycja dla Ciebie przygotowana przez naszych ekonomistów. Przeanalizowaliśmy bieżące oferty pożyczkowe, takie które są dostępne dzisiaj dla Ciebie przez internet. Z tych możliwości pożyczenia pieniędzy możesz skorzystać już teraz! Wystarczy że sprawdzisz i zapoznasz się z nimi. Publikujemy najnowsze propozycje firm pożyczkowych. Dobierz taką pożyczkę, która jest najbardziej dopasowana do Twojej aktualnej potrzeby.

UWAGA: sytuacja na rynku finansowym jest bardzo dynamiczna. Poniżej prezentujemy firmy gdzie pożyczyć pieniądze w dobrych okazjach. Zapraszamy do zapoznania się z naszym zestawieniem.

Wystarczy, że złożysz wniosek na stronie pożyczkodawcy. Może to zrobić każdy, nawet o pożyczkę może zawnioskować także osoba zadłużona. Po sprawnej weryfikacji zdolności kredytowej pieniądze otrzymasz szybko bezpośrednio na swoje konto bankowe.

 

Nawet w 15 minut – również 24h!

24hWiększość z przedstawionych ofert jest bardzo szybka, czyli pieniądze są wypłacane bezpośrednio na konto bankowe. Tuż po weryfikacji zdolności kredytowej. Wnioski można złożyć całą dobę, niektóre firmy udzielają pożyczkę przez 24h (np. VIVUS). Jest to bardzo dobre rozwiązanie jeżeli chcesz otrzymać pieniądze np. w środku nocy. Dzięki internetowi wybrana kwota trafi szybko bezpośrednio do Ciebie.

„Skorzystałem dzięki rankingowi na tym, że od razu miałem dostępną listę pożyczek. Sam zdecydowałem, która oferta jest dla mnie korzystna. Złożyłem szybko wniosek i po chwili miałem pieniądze na swoim koncie bankowym. Co więcej, spłaciłem w terminie, dzięki temu nie zapłaciłem żadnej prowizji! Teraz jak będę potrzebował to na pewno wybiorę tutaj kolejną pożyczkę za darmo. To zestawienie okazało się bardzo pomocne. Dziękuję” – taką opinię przekazał nam Pan Adam z Warszawy.

W rankingu znajdziesz także darmowe chwilówki bez tzw. baz

Korzystną formą pożyczenia pieniędzy są promocje oferowane przez firmy udzielające pożyczek pozabankowych. Możesz otrzymać nawet 2000zł lub 3000zł całkowicie bezpłatnie. Wystarczy, że jesteś nowym klientem danej firmy i bierzesz pożyczkę pierwszy raz. Otrzymasz wybraną kwotę przelewem na rachunek w banku. Gdy oddasz swoje zobowiązanie w terminie (z reguły jest to do 30 dni) – kompletnie nic nie zapłacisz. Zero kosztów, opłat czy odsetek! Mamy nadzieję, że nasz ranking pożyczkowy pomoże Ci w wyborze dobrej oferty dla siebie.

 1. Wybieraj pożyczki promocyjne.
 2. Sprawdzaj rankingi pożyczek, by zdecydować która jest najbardziej odpowiednia dla Ciebie.
 3. Pożyczaj kwotę taką która potrzebujesz.
 4. Reguluj swoje zobowiązanie w terminie, tak by nie mieć zadłużenia.
 5. Dopasuj długość i wielkość pożyczki do swoich potrzeb / również do możliwości finansowych.

Stosuj powyższe rady by pożyczać mądrze i korzystnie. Dzięki temu, możesz sporo zaoszczędzić na opłatach i prowizjach!

Czy mogę pożyczyć większą sumę pieniędzy niż 3000 zł?

Dla osób poszukujących możliwości pożyczenia większej gotówki dostępne są pożyczki ratalne, to oferty gdzie otrzymasz nawet 15000 zł. Płatność rozłożysz na wygodne raty, to podobnie jak w przypadku tradycyjnego kredytu w banku. Z tym, że tutaj pożyczasz od firmy pożyczkowej. Możesz to zrobić online dodatkowo często weryfikacja zdolności kredytowej nie jest tak skomplikowana.

Z powodu większej kwoty możliwej do pożyczenia pożyczki ratalne zyskują w Polsce coraz większa popularność. Ludzie chętnie wybierają firmy oferujące pożyczki online ponieważ zawnioskować mogą z każdego miejsca i otrzymać pieniądze już po chwili – bezpośrednio na swoje konto w banku. Pieniądze trafiają tu szybkim przelewem nawet w środku nocy przez 24h!

Nadal formalności są uproszczone oraz nie ma konieczności wizyty w placówce. Wszystko można załatwić przez internet online. Maksymalna kwota pożyczki ratalnej dostępnej na polskim rynku pożyczek to ok 25000 zł. Jest to duża kwota, jednak czasami może okazać się niewystarczające, wtedy pozostaje już tylko kredyt w banku. Wg. naszego rankingu kilku pożyczkodawców oferuje Ci taką możliwość.

Jakie są wady oraz zalety pożyczek online?

Rankingi są pomocne jednak każda pożyczka ma swoje plusy oraz minusy. O ile pożyczenie pieniędzy jest szybkie i proste, o tyle oferty firm pożyczkowych mogą się różnić między sobą parametrami i kosztami. Jednak zawsze jest kilka wspólnych cech na które warto zwrócić uwagę przed podpisaniem umowy, oto kilka plusów i minusów.

+ Plusy– Minusy
 • o pożyczkę możesz zawnioskować z dowolnego miejsca przez internet
 • pieniądze są wypłacane bardzo szybko, bezpośrednio na konto w banku
 • dostępność to 24/7dni w tygodniu
 • brak konieczności wizyty w placówce banku
 • pierwsza pożyczka za darmo – w większości firm pożyczkowych oferowana jest bezpłatnie dla nowych klientów
 • w sytuacji gdy spóźnimy się z terminową płatnością, koszty mogą być wysokie
 • tylko pierwsze pożyczki są darmowe – kolejne już mają standardowe oprocentowanie
 • pożyczki na raty dostępne są maksymalnie na okres 36 miesięcy

O czym warto pamiętać?

Przede wszystkim ważne jest by odpowiednio dobrać kwotę pożyczki do swoich możliwości finansowych. Chodzi o możliwość terminowej spłaty pożyczonej pożyczki. Jest to o tyle ważne, że w sytuacji gdy nie mamy za dużo pieniędzy, dodatkowe obciążenie takie jak odsetki karne za opóźnienia w spłacie raty mogą być dodatkowym, bardzo trudnym do udźwignięcia obciążeniem. Jaka jest recepta? Nie warto pożyczać zbyt dużo i „na zapas”, pożycz tyle gotówki ile w tym momencie potrzebujesz – pozwoli Ci to uniknąć niepotrzebnego ryzyka finansowego związanego z nieterminową spłatą.