Pracujesz? Masz większą szansę na pożyczkę

W Polsce bezrobocie jest na najniższym poziomie od kilkunastu lat. To bardzo ważne osiągnięcie, sporo osób ma stały dochód, niektórych udało się nawet znaleźć dodatkową dorywczą pracę. Nie zawsze jednak nasze wynagrodzenie pozwala nam zrealizować swoje plany czy marzenia, szczególnie jeżeli są one bardziej kosztowne. Odkładanie pieniędzy na koncie oszczędnościowym czy nawet lokacie wiązało by się z długim okresem oczekiwania na to by móc kupić to czego potrzebujemy lub przeznaczyć pieniądze na przyjemności i wypoczynek.

Mężczyzna pracujący z laptopem na kolanachAktualnie sytuacja materialna wielu Polaków uległa poprawie, możemy sobie pozwolić na więcej wartościowych rzeczy (mimo że nadal wiele osób posiada zadłużenie). Często sięgamy również po lepsze marki niż kiedyś. Wolimy zainwestować w zakup markowego sprzętu lub odzieży, po to by czuć się wyjątkowo lub po prostu mieć rzeczy lepszej jakości. Marki premium są coraz popularniejsze, nawet dla osób, które wcześniej po nie nie sięgały.

Jak zrealizować swoje plany? Jak wspominamy w tytule, mając stały dochód – pracę, dużo łatwiej otrzymasz pożyczkę. Nawet jeżeli masz już zadłużenie (a praktycznie każdy je ma). Do zadłużenia wliczamy abonamenty komórkowe, czynsz za mieszkanie, raty, koszty życia. To wszystko wpływa na naszą zdolność kredytową. Jednak stała praca może to zrównoważyć i dzięki temu łatwiej oraz szybciej możesz spełnić swoje plany.

Masz stały dochód? Możesz wybierać wśród wielu propozycji pożyczkowych. Idealnym rozwiązaniem jest korzystanie z ofert firm pożyczkowych, które dają swoim klientom darmowe pożyczki. Z reguły takie oferty są adresowane do nowych klientów. Czyli osób które wcześniej nigdy nie korzystały z oferty danej firmy pożyczkowej. Na szczęście na polskim rynku finansowym jest bardzo dużo pożyczek, dzięki temu możesz co jakiś czas korzystać z oferty innej firmy. Tym samym, zawsze będziesz pożyczał za darmo!

Jak dobrze to zrobić? Przykładowo potrzebujesz nowego telefonu. Nie możesz czekać do kolejnej wypłaty, bo wiadomo, telefon jest bardzo potrzebny. Wystarczy wtedy, że znajdziesz firmę pożyczkową, która ma dla Ciebie darmową pożyczkę. Szybko pożyczysz np. 2500zł na iphona, od razu możesz zakupić telefon. A spokojnie 30 dni – bo na taki okres czasu przeważnie otrzymuje się pożyczkę, poczekasz na spłatę i zrobisz to bez problemów po otrzymaniu miesięcznej wypłaty. Co najważniejsze – za darmo, nie zapłacisz żadnej prowizji! Proste i wygodne rozwiązanie, szczególnie na nieprzewidziane wydatki czy plany zakupowe które nie mogą czekać!

Co w sytuacji gdy chcesz spłacać pożyczkę w ratach? Nic trudnego, zainteresuj się pożyczką na raty. Także w tej sytuacji jest dostępnych na polskim rynku wielu pożyczkodawców gdzie pożyczysz znacznie większą kwotę, a spłatę rozłożysz na wygodne raty. „Pożyczki ratalne” bo tak nazwane są takie oferty pożyczenia długoterminowego, przedstawiamy w specjalnym dziale naszego portalu. Ważne by wspomnieć, że pożyczki na raty są droższe niż darmowe pożyczki, jednak szukając oferty z jak najniższym RRSO możesz pożyczyć naprawdę tanio.

Jaką firmę pożyczkową rekomendujemy?

Tak jak wspomnieliśmy możliwości jest bardzo dużo, w naszym rankingu pożyczek prezentujemy najkorzystniejsze obecnie oferty z RRSO 0%, czyli pożyczki darmowe. W śród nich na pewno warto przyjrzeć się:

  • Filarum
  • Szybka Gotówka
  • Kuki
  • Ratkomat

Dzięki możliwości darmowego pożyczenia pieniędzy, możesz wiele planów zrealizować szybciej i spełnić swoje marzenia.

 

zadłużeni lista pożyczek dostępnych online